Kalkulaatorid

Tööseminarid teemal „Palupera valla ruumiliste arengusuundade väljatöötamine ja kaardistamine“

 

Hea Palupera valla elanik!


Palupera Vallavalitsus kutsub Sind taas osalema valla üldplaneeringu koostamise  protsessis. Möödunud aasta detsembri kuus toimusid piirkondlikud tööseminarid Hellenurmes ja Nõunis, kus rühmatööde käigus selgitati ja kaardistati Palupera valla olulised väärtused, mille säilitamine ja edasiarendamine on meie kõigi ühine soov.

 

 

Tuleval tööseminaril toimub valla ruumiliste arengusuundade väljatöötamine ja kaardistamine – väärtsutele tuginedes mõtleme üheskoos, kuidas tulevikus Palupera vallas maad kasutada, kuhu rajada uusi elamuid ja tootmisettevõtteid, millised on perspektiivsed jalgrattarajad ning puhkekohad jne. Protsessis osaledes saad Sina ise olla valla arengu kavandajaks ja suunajaks.


Et muuta planeeringulahendus võimalikult laiapõhjaliseks, korraldab Palupera Vallavalitsus koostöös planeerimis- ja keskkonnakorraldusfirmaga OÜ Hendrikson&Ko piirkondlikud tööseminarid, kus Sinu osalemine on väga oluline!

Tööseminarid teemal „Palupera valla ruumiliste arengusuundade väljatöötamine ja kaardistamine“ toimuvad Hellenurmes vallamaja saalis 04.03.2009 algusega  kell 17.00 ja Nõuni maakultuurimajas 05.03.2009 algusega kell 17.00. Tule ja mõtleme koos! Tööseminari orienteeruv kestvus on 2-2,5 tundi.


Täpsemat informatsiooni töökoosoleku toimumise ja teema kohta on võimalik saada Palupera Vallavalitsusest (vallavanem Terje Korss, tel 7679 501, E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud )  ning Hendrikson&Ko OÜ (Marika Pärn, tel 7409 802, E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ).

Viimati uuendatud ( teisipäev, 24 veebruar 2009 )