Kalkulaatorid

Palupera valla väärtuste väljaselgitamine ja kaardistamine

Hea Palupera valla elanik!


Palupera Vallavalitsus kutsub Sind osalema valla üldplaneeringu koostamise  protsessis ning hea planeeringulahenduse väljatöötamises. Hea planeeringulahendus aitab valda oma arengu juhtimisel – edendab kohalikku elu sisaldades endas nii muutusi kui väärtuste säilitamist. Et muuta planeeringulahendus võimalikult laiapõhjaliseks ning aktiivsemalt kaasat kohalikku elanikkonda, korraldab Palupera Vallavalitsus koostöös planeerimis- ja keskkonnakorraldusfirmaga OÜ Hendrikson&Ko piirkondlikud tööseminarid, kus Sinu osalemine on väga oluline!

 

Kas Palupera vallas on keskkonnaväärtusi, väärtuslikke objekte ja alasid, mille säilitamisega valla üldplaneeringu koostamise protsessis tuleb arvestada? Selle väljaselgitamiseks, väärtuslike alade ja objektide kaardistamiseks toimuvad  piirkondlikud tööseminarid teemal „Palupera valla väärtuste väljaselgitamine ja kaardistamine“. Hellenurmes vallamaja saalis saame kokku 09.12.2008  kell 17.00 ja Nõuni maakultuurimajas 10.12.2008 kell 17.00. Tule ja mõtleme koos! Tööseminari orienteeruv kestvus on 2-2,5 tundi.


Täpsemat informatsiooni töökoosoleku toimumise ja teema kohta on võimalik saada Palupera Vallavalitsusest (vallavanem Terje Korss, tel 7679 501, E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud )  ning Hendrikson&Ko OÜ (Marika Pärn, tel 7409 802, E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ).

 

Viimati uuendatud ( teisipäev, 25 november 2008 )