Kalkulaatorid

Külade sihtnumbrid

Räbi67503
Lutike67504
Neeruti67505
Päidla67506
Astuvere67507
Atra67508
Miti67509
Mäelooga67510
Palupera67511
Pastaku67512
Urmi67513
Hellenurme67514
Nõuni67515
Makita67516

 

Omniva Sihtnumbrite otsing: www.omniva.ee

Sihtnumbrite otsing: www.postiindeks.ee

 
Palupera piirkonnakogu on tulemas!

Palupera vallavolikogu kehtestas juunikuus oma piirkonnakogu statuudi. Piirkonnakogu moodustatakse ühinevate Astuvere, Atra, Hellenurme, Mäelooga, Palupera, Pastaku ja Urmi külade või sihtrühmade esindajatest.

Palupera piirkonnakogu saab olema nagu „väike vend“ sügisel moodustuvale Elva vallale, esindamaks eelkõige meie külade piirkonda. On siis teemaks arengukava, eelarve, planeering, meie piirkonna objektid, asutused, inimesed vm, on ühinemislepingus ja statuudiski kirjas, et piirkonnakogu kaasatakse ja sel on oma õigusedki. Kogul on oma pädevus, töökorraldus ja kogu statuudiga saab tutvuda https://www.riigiteataja.ee/akt/420062017042 .

Meie kogus saab olema kuni 7 liiget, et anda võimalus igal külal olla esindatud. Kuid iga küla ei pea/pruugi olla esindatud. Oluliseim on osalejate huvi, võimekus, seljatagune. Kogu liige võib olla igaüks, kes tunneb soovi suurvalla elus kaasa rääkida. Sa võid enda kandidatuuri esitada ise, võid olla saanud mandaadi oma küla koosviibimiselt või ühingult kuhu kuulud või töökohalt, kus töötad.

Kui sa ise elad siin või on sul vaid kinnistu siin küla(de)s, või oled tegev siin piirkonnas mõnes ühingus, töötad siin vm, siis võid sa oma kandidatuuri vallavolikogule esitada. Piirkonnakogu liikmeks kandideerimise vabas vormis digitaalselt allkirjastatud avaldus saada e-postile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud või too see ise vallamajja. Tähtaeg on 21. august.

Pane kirja lisaks soovile ja oma andmetele ka see, kas esindad küla või mõnda sihtrühma (nt noored, eakad, jahimehed, mittetulundusühing, ettevõte/asutus vm grupp). Lõplik piirkonnakogu liikmete nimekiri kinnitatakse ja esimene piirkonnakogu koosolek kutsutakse kokku juba septembrikuus. Tõenäoliselt tekib oma piirkonnakogu igas Elva valda ühinevas omavalitsuses. Küsimuste tekkimisel võid pöörduda E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

Terje Korss
Palupera vallavanem

Viimati uuendatud ( pühapäev, 02 juuli 2017 )