Kalkulaatorid

Külade sihtnumbrid

Räbi67503
Lutike67504
Neeruti67505
Päidla67506
Astuvere67507
Atra67508
Miti67509
Mäelooga67510
Palupera67511
Pastaku67512
Urmi67513
Hellenurme67514
Nõuni67515
Makita67516

 

Omniva Sihtnumbrite otsing: www.omniva.ee

Sihtnumbrite otsing: www.postiindeks.ee

 
Tantsupäev Hellenurmes
TantsijadHellenurmes tähistati koos sõpruskollektiividega traditsiooniks saanud taasiseseisvuspäeva laulu ja tantsuga. Kaunid ja meeldejäävad avasõnad lausus Kalev ja pidu algas särava päevajuhi Maimu eestvedamisel.

Tants läks lahti meie helitehnik Virgo abiga. Ürituse jäädvustas fotograaf  Hermo. Olete tõesti igati abivalmid noored. Tantsude vahele pakkus laulurõõmu valla naiskoor  Helletajad  Merle  juhendamisel.

Igati toreda ja meeldejääva ürituse korraldas Tantsuklubi Mathilde Anne eestvedamisel, kes soovib rõõmsat meelt, laulu- ja tantsulusti kõikidele headele inimestele ja tänab meie kauaaegseid toetajaid Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgruppi ja Palupera valda. Jääb üle veel tänada Ilmataati, kes kinkis meile päikesepaistelise ilma, muutes sellega kauni ürituse veel kaunimaks. Tore oli vaadata esinejate ja külaliste rõõmsaid ja õnnelikke nägusid.

Edasi jätkus lustakas pidu meie armsas klubis kohvilaua ja muusikaansambel Toomas Jalajase saatel, kes on saanud meie klubi suureks sõbraks. Kuulasime ära külaliste ja kollektiivide nii head kui halvad arvamused, et edaspidised esinemised oleksid veelgi  toredamad.

Siiri.... nii head torti pole ma veel söönud. Edaspidi tellime kõik maiuspalad ainult sinult. Soovin kogu südamest: „Hoiame oma ringijuhte“. Meil on vedanud, kuna meie juhid on nii toredad ja sõbralikud. Sille, Katrin, Anne, Kairi ja Tiina  –  ainult teie suudade parandada ürituste kvaliteeti. Meie suureks armastuseks on tants ja seda me teeme koos teiega suure rõõmuga.

Elsa,  Tantsuklubist Mathilde

Tantsupäeva fotod

Viimati uuendatud ( reede, 26 august 2016 )