Palupera valla

vabasektor

Seltsing Neeruti külaselts

NeerutisEV Taasiseseisvumispäeval, 20. augustil leidis aset Neeruti Külaseltsi eestvedamisel Neeruti külaplatsil järjekordne üritus – avati pidulikult laululava.

Eelkõige valmis see kohaliku elanikkonna aktiivsemate esindajate tahtel ja toel, toetajateks olid ka Kohaliku Omaalgatuse Programm ja kohalik omavalitsus. Kenal päiksepaistelisel õhtupoolikul anti tervitussõna  külavanem Anti Kulasalu`le ja vallavanem Terje Korss`ile.

Pidupäeva programm oli mitmekesine – aktuaalne omaloominguline lustakas näitemäng, laste laulud. Külalistena tervitasid kohalesaabunuid Reet Krieger koos "Palestra" tantsutüdrukutega. Sõna anti ka Eestimaa külaeluga tutvuma tulnud tantsutüdrukute sõpradele Prantsusmaalt ja Hispaaniast. Loomulikult ei saanud kuidagi ka ühislauluta – Neeruti küla hümn, mida oskavad peast kohalikud poisid ja tüdrukudki.

Osaleda sai loteriis, kiikuda külaplatsi kiigel, nalja pakkuvates mängudes jne. Peo , mille lõpp ulatus juba uude päeva, lõpetas tantsumuusikaga grupp Brandy. Edu ja kordaminekuid Teile edaspidigi, Neeruti ja selle ümbruse küla rahvas!

 

Neeruti külamaja

Neeruti Külamaja on võimalik kasutada erinevate avalike ürituste korraldamiseks.

Info telefonil 55590450.

Neeruti külamaja

Neeruti külamaja